Privaatsustingimused

PRIVAATSUSTINGIMUSED
COMPERTE OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide privaatsust. Sellest tulenevalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi Eesti Vabariigi seadustega ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktidega.

Hoolime oma www.naturalcandles.ee lehe kasutajate privaatsusest ja tekkinud info kaitsest väga ning teostame omalt poolt kõik, et need ei jõuaks peale meie ja meie volitatud isikute kellegi teiseni.

 

Isikuandmete kogumine ja kasutamine:
Isikuandmed on andmed, mida COMPERTE OÜ kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Keegi ei ole kohustatud oma isikuandmeid meiega jagama, kuid see on vajalik selleks, et saaksime koostööd jätkata.

 

Isikuandmete kogumine toimub kliendi nõusolekul alljärgnevatel viisidel:

  • Kontaktandmete sisestamisel läbi kontaktivormi (sh nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress) esitamisel meie veebisaidil või mujal meie esinduses
  • Tellimuse sooritamisel meie e-poes
  • Küpsiste (cookie) kaudu

 

Küpsised:
Kasutajate paremaks teenindamiseks kasutab COMPERTE OÜ veebileht küpsiseid ehk cookie’sid.

Küpsis on tekstifail, mille saadavad ja salvestavad kasutaja arvutisse veebilehed, mida kasutaja külastab. Küpsis salvestatakse kasutaja veebilehitseja failikataloogi. Juhul kui kasutaja on veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ning edastab vastava teabe veebilehele või elemendile, mis küpsise algul salvestas. Lisateave küpsiste kohta on kättesaadav veebilehel http://www.aki.ee/et/kupsised. Küpsised võimaldavad jälgida veebilehe kasutusstatistikat, rubriikide populaarsust ning muid veebilehel tehtavaid toiminguid. Küpsisest saadavat teavet kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamise eesmärgil.

Kasutatavad küpsiste tüübid on järgnevad:

  • Püsiküpsised on hädavajalikud veebilehel ringi liikumiseks ja selle funktsioonide kasutamiseks. Püsiküpsiste puudumisel ei saaks kasutaja kasutada kõiki veebilehe funktsioone.
  • Sessiooniküpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta kasutaja poolt tehtud varasemaid valikuid (nt keelevalik jne) ning pakkuda seeläbi tõhusamaid ja isikupärasemaid funktsioone.
  • Jälgimisküpsised koguvad andmeid kasutaja käitumisest veebilehel. Jälgimisküpsisest saadav informatsioon võimaldab tõsta veebilehe kasutusmugavust.
  • Reklaamküpsised koguvad andmeid kasutaja sirvimisharjumuste kohta, mis omakorda võimaldavad veebilehel esitada kasutaja eelistustega kooskõlas olevat reklaamisisu. Lisaks võimaldab vastav küpsiseliik mõõta reklaamikampaania tõhusust.

Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid. Eri tüüpi veebilehitsejad kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid. Täpsem informatsioon on kuvatud veebilehel http://www.aki.ee/et/kupsised .

Küpsiste blokeerimisel peab kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam kasutajale kättesaadavad olla.

 

Teie andmete turvalisus:
Kasutame oma www.naturalcandles.ee lehel SSL sertifikaate, mis teevad Teie kasutajaandmed turvaliseks. Teie kasutajaandmed on krüpteeritud.

 

Õigus informatsioonile:
Kui Teil tekib küsimusi meie privaatsuse kaitsepoliitika v?i Teie isiklike andmete töötlemise osas, siis võtke meiega ühendust e-maili teel info@naturalcandles.ee.

 

Tingimused ja muudatused:
Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta. Meie veebisaiti kasutama asudes eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nendega nõustud.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste korral palume võtta meiega ühendust e-maili teel info@naturalcandles.ee.

 

COMPERTE OÜ
Aadress: Laki 30, 12915 Tallinn
Registri number: 12454002
E-Mail: info@naturalcandles.ee
Web: www.naturalcandles.ee

Natural Candlesi edasimüüjad